Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol lehet török ingyenes...

Hol lehet török ingyenes online nyelvleckét találni?

Figyelt kérdés
Ha ismertek ilyen oldalt, léci linket!!!!!

2012. jún. 6. 18:40
 1/3 anonim válasza:

[link]

ide be kell regisztrálni, bármilyen nyelvet kiválaszthatsz és elkezdheted, nem árt ha van egy pici angoltudásod, mert angol az oldal. én is itt tanulok és nagyon jó, segítenek a török anyanyelvűek is, nekem annyi problémám van néha, hogy jó lenne ha valaki magyarul elmagyarázná a nyelvtani szabályokat....amúgy itt szavakat és kifejezéseket tanulhatsz, azokat visszakérdezi, aztán írnod kell magadtól pár mondatot az adott témából, aztán fel kell olvasni egy szöveget ha van mikrofonod. nézd meg, szerintem jó kis oldal :)

2012. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én youtube-on nézegetek online nyelvleckéket!(angol tudás ezeknél is szükséges)
2012. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,www.interpals.net/ itt csetelhetsz szinte bármelyik országból emberekkel,csak regizned kell,rengeteg török is van aki szivesen segit, mondjuk tudnod kell picit angolul.Én youtube-ról kezdtem el tanulni http://www.youtube.com/watch?v=DlGMpBTAzXU ennek a pasinak van fent pár vidije, nagyon jók, és érthetőek,pár vidin már túl vagyok és sikerült elsajátitani :)
2012. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!