Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ismer valaki olyan tolmács-for...

Ismer valaki olyan tolmács-fordító irodát, ahová nem kell szakképzettség?

Figyelt kérdés
Hogy anélkül is felvesznek, mert akkor kevesebbet kell fizetni, mint egy szakképzettnek. Volt régebben valami Office Lila ami ilyen volt, de az már megszűnt úgy tudom. Tud valaki ilyenről?

2012. júl. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordítóirodákat MESSZE kerüld el, csak a baj van velük. Ezerszer jobban jársz, ha olyan helyre jelentkezel közvetlenül, ahol legalább többé-kevésbé állandó munkára számíthatsz, és ahol nem csak egy vagy a sok közül, hanem egy konkrét csapat egy fontos tagja. Jelentkezz pl. könyvkiadókhoz fordítónak vagy netes portálokhoz (cikk)fordítónak, sokkal jobban jársz, mint a fordítóirodákkal.
2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és olyan helyekre nem kell papír arról, hogy fordító vagyok? elég csak a nyelvvizsga papír?
2012. júl. 4. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően bírod a nyelvet, semmilyen papír nem kell ahhoz, hogy dolgozhass. Kapsz ey próba-fordítást, aztán a mélyvíz! Keresel magadnak fordítani valót és elkezdesz dolgozni.
2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ilyenkor be kell menni az irodába amit kinéztem, és ott helyben kell fordítanom, vagy hazahozhatom és majd egy bizonyos idő után kell leadnom?
2012. júl. 4. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, ez hogy működik ténylegesen...
2012. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy felejtsd el az irodákat. Nem érdemes vesződni velük.
2012. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!