Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyol oktató programok?

Spanyol oktató programok?

Figyelt kérdés
Megszeretnék spanyolul tanulni de ne úgy mennyek tanárhoz hogy semmit nemtudok ezért szeretnék ilyen segítö programokat ha léteznek..

2012. júl. 8. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulgasd még kicsit a magyart is, rádfér

2. livemocha.com - segítenek tanulni, anyanyelvűek, cserébe te is taníthatsz magyarul (de itt visszautalnék gyorsan az 1. pontra...)

3. nézz spanyolul filmeket, olvass könyveket, vegyél tankönyvet - én is magamtól, így tanulok spanyolul, tök jól megy. Én az Espanol sin fronteras három részét vettem meg, nagyon tetszik, de persze bármilyen más tankönyv is jó. Vagy igazából tankönyv sem kell, én is csak olvasgatom, nyelvtant nem magolok sosem.

2012. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

elöször is köszönöm gyors válaszod... :D

1. nehogy már 18 évesen minden vesszöt stb kitegyek :D

2. progikat kértem nem könyvet az még ráér :D

2012. júl. 8. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, én tényleg nem kötekedni akarok, de ez a "nehogy már 18 évesen minden vesszöt stb kitegyek :D" eléggé kivágta megint a biztosítékot!!


Mi az, hogy 18 évesen nehogy már kitegyél vesszőket?? Miért, azt csak 18 éven felülieknek szabad, vagy mi? Kicsit el vagy tévedve, a helyesírás nem korhatárod dolog ám!

Másrészt meg nem a vesszők miatt írtam a megjegyzésemet, hanem ennél sokkal, de sokkal durvább hibák miatt, amikkel ezek szerint abszolút nem vagy tisztában! És ez nagyon elkeserítő.

Csak, hogy egy párat említsek:

- "megszeretnék tanulni" helyesen: meg szeretnék tanulni. Itt a "megtanulni" ige az elválós, és nem a "megszeretni"

- "mennyek" helyesen "menjek"

- "nemtudok" - miért írnánk egyben!?!? Helyesen: nem tudok

- a "segítö" az hosszú ő-vel van

És igen, ezeken túlmenően azért a "de", a "hogy", az "ezért" és a "ha" szócskák elé igencsak kívánkozna egy-egy vessző, még akkor is, ha 18 éves vagy... (Ezen jót röhögtem amúgy! :D)

2012. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*korhatáros
2012. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
figyelj hosszu betüket a billentyüzeten nemmindig használom .D:DD tudod az én korosztályomban inkább gyorsan irunk mint pontosan :DDD ha akarok tudok nomrálisan is irni.. a szöveget amit leirtam meg akkor olvasom vissza amikor már elkülédtem :DD szóközt is csak akkor teszek amikor kedvem van.. igyisugyis megérti mindenki:DD a szemed meg jobb ha kinyitod mert ide van irva hogy NE OFFOLJ :DD
2012. júl. 8. 12:38
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom, erre már tényleg nem lehet mit mondani...


Szerintem ne akarj spanyolul tanulni, amíg az anyanyelvedet sem ismered.

Ennyi.


Amúgy meg adtam tanácsokat, de azokkal nem is foglalkozol. Én is magamtól tanulok spanyolul, már több, mint másfél éve, és leírtam, hogyan csinálom. Programokat nem ismerek, de a livemocha.com pl. internetes tanulási lehetőség. Ha meg sem akarok próbálni, rendben. De nem offoltam, hanem válaszoltam, csak épp muszáj volt szóvá tennem, hogy botrányos, ahogyan írsz.


Nem mellesleg a gyorsan írás és a helyes írás nem egymást kizáró fogalmak.

És mi az, hogy a "te korosztályod"?? Azért csak akad már olyan 18 éves, aki tud írni...

2012. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

* akarod


--> látod, nekem ilyen hibáim vannak, ha gyorsan írok, ami szerintem marhára eltörpül a te hibáid mellett... És én legalább utána észreveszem...

2012. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ember ha ezen kiakadsz szerintem sirva ásnád elmagad az elsö temetöbe ha meglátnád hogyan gépelnek manapság a gyerekek :))) és légyszives ne te mond meg h micsináljak :DD köszi :D
2012. júl. 8. 12:44
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]



; D

2012. júl. 8. 12:45
 10/17 A kérdező kommentje:
az offolást a 2. kommentedre irtam nem azelsöre :D
2012. júl. 8. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!