Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A kérdésem igen furcsa lesz.Először is leírnám hogy elvileg kétnyelvű lennék,tudok oroszul,és a kérdésem tulajdonképpen az orosz nyelvra vonatkozik.Alapjában véve nagyon csípem ezt a nyelvet,szeretem nagyon.Olyan is van viszont hogy közömbös vagyok ,,iránta" ,olyan is hogy olyan ,,közelinek" és ,,barátságosnak" érzem.Tudom hogy hülyeség.És most jön a java:olyan is volt már hogy azt hittem hogy az orosz nyelvbe vagyok szerelmes,néha olyan szexinek tűnt meg minden.Tudom hogy nagyon hülyén hangzik.De mais utóbbi 2 érzés volt már bennem.És néha eszembe jut hogy az még normális hogy közel áll hozzám,meg tetszik,meg minden.De az hogy szexisnek tartom,az szerintem nem nagyon normális.Szerintetek?:/

Tudom hogy hülyeség,de az se valami értelmes hogy ez a 3 érzés keveredik bennem:S

köszi a válaszokat.

u.i:ti éreztetek már illyet?


2012. júl. 8. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orosszal kapcsolatos meglátásaidhoz sajnos nem tudok hozzászólni, de pl. a cseh nyelv számomra nagyon viccesnek hangzik (gondolom, nem alaptalanul). A szlovák nyelv nagyon hasonlít hozzá, ez olyan, mintha a cseh nyelv a szlováknak a vicces változata lenne. Tény, hogy a cseheknek van is humorérzékük (jóval több, mint a szlovákoknak). Ugyanaz a vicc csehül elmondva egészen másképp hangzik, mint szlovákul (a cseh nyelv egy sajátságos „ízt“ tud neki kölcsönözni, mintegy „kiszínezi“). A különbség már-már annyi, mint egy fekete-fehér és egy színes kép között.
2012. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de szerintem menj el dilidokihoz ...:"D

én is imádom az orosz nyelvet de ettől most elkapott a röhögőgörcs:"DDDD ne haragudj h. kinevetlek de ez fura:D

2012. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!