Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miről szól a lentebb található...

Miről szól a lentebb található rövid animációs film?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aP4CL4GSIAE&feature=related


Nem értek annyira jól angolul,de nagyon kíváncsi lennék rá,hogy miről szól.

Az értelmes válaszokat előre is köszi!



2012. júl. 11. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
mini horror:D
2012. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom!

A tartalmára lennék kíváncsi!

Mert a Deadtime Stories-t láttam,azt értettem,és nagyon tetszett,és ez ahhoz hasonló,azért lennék kíváncsi arra,hogy miről szól!

2012. júl. 11. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A kislány fura zajokat hall az ablakból (vagyis az azt betakaró fából készült cucc, aminek nem jut eszembe a neve:D). Először semmit nem látott, aztán két sárga fény hirtelen megjelent, ami egyre nagyobb lett, aztán eltűnt a fény, és a kislány nagyon megijedt. Majd meglátott egy arcot, ami a legjobb barátjáé, Jacké, de a fogai kicsit hegyesebbek voltak. A csajszi kinyitotta neki az ablakot és beinvitálta, és a srác hirtelen a szobában termett. Úgy tűnik, megbabonázta a lányt, és azt mondta neki, hogy találkozott egy nővel Doughts (?) közelében alkonyatkor.

VÁGÁS. A nő megbabonázza a srácot, visszaadja a leejtett furulyáját, majd vélhetően kiszívja a vérét.

VÁGÁS. A srác furulyázik a kislánynak, eltűnik, majd ijesztően visszaugrik a képbe, magához szorítja a lányt, ki akarja szívni a vérét, de a lány megkéri őt, hogy ne bántsa, Jack visszaadja a babáját, de megkarmolja őt az arcán. Aztán kiderül, hogy csak képzelte a kiscsaj vagy mi (ez nem teljesen tiszta), és csak a macska volt az ablakban, nem Jack.

2012. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. júl. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!