Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Kínaiak felismerik az...

A Kínaiak felismerik az írásjeleket még az interneten is?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek ,hogy van már ehhez hasonló kérdés ,de nem találtam olyat ahol teljesen erről van kérdés szóval felteszem. Arról van szó ,hogy az interneten ,de nem csak az interneten hanem például egy beszélgetős chat programba nagyon kicsik a kínai írásjelek. A Kínaiak azokat könnyen leolvassák és felismerik? Mert elég sok jelet ha kicsi akkor nem lehet teljesen tisztán látni.(Szerintem) A válaszokat előre köszönöm.

2012. júl. 17. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne ismerné fel őket.. Ha kicsi az írás akkor szépen kinagyítja a betűméretet és máris nagyobban fogja látni..
2012. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vannak olyan karakterek, amik csak egy vagy két apró vonásban térnek el egymástól és nehéz őket megkülönböztetni elsőre. Viszont ahogyan az első is írta, annyi az egész, hogy fölnagyítja a karaktereket az illető és már látja is.
2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 18. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Idáig ezzel sosem volt gondjuk,szerintem remekjól látják.
2012. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!