Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene valaki egy fordításba...

Segítene valaki egy fordításban (német)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki lefordítaná nekem a következő üzenetet pontosan? Nagyjából megvan már de hátha egy két szón múlik a mondat értelme.


"Habe ich das richtig verstanden, das Sie mit Ihrer Arbeit am 10.10.2012 beginnen können, und wie lange könnten sie Arbeiten in Deutschland, bitte teilen Sie mir das mit, dann kann ich das so planen.


In Erwartung Ihrer Antwort, senden ich"


Köszönöm!


2012. júl. 20. 12:20
 1/10 webnyelv ***** válasza:

Elég hosszú mondat, ketté kéne választani talán. Az elején azért van fordított szórend, mert wenn helyett van így?


... verstanden, DASS Sie

... und wie lange sie in Deutschland arbeiten könnten ...


"Amennyiben jól értettem, hogy ekkor tudja kezdeni a munkáját és hogy mennyi ideig tud No-ban dolgozni, kérem, ossza meg ezt velem és úgy tudok tervezni"

(Szóval ha jól értette ezeket, akkor ossza meg vele ezeket? Ez kicsit zavaros...)

senden ich - ez így mi a végén?

2012. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm először is a segítséget. Nem tudom sajna, mert ahogy beillesztettem így kaptam ezt a visszajelzést.
2012. júl. 20. 12:39
 3/10 webnyelv ***** válasza:

Ja, hogy magyarra kell fordítani? Gyenge volt a felfogóképességem. Még jó, hogy zavaromban le is fordítottam.

Szóval arról szól, hogy értesülése szerint 2012. 10. 10-én kezdené az illető a munkát Németországban és erről vár visszajelzést, meg arról, hogy mennyi ideig tud No-ban dolgozni. A legvégén meg az áll, hogy várjuk válaszát.


Először úgy értettem, hogy németül kell kijavítani benne a hibákat...

2012. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ha félreérthető volt, "csak" magyarral szerettem volna fordítani. Nagyon köszi
2012. júl. 20. 13:23
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis fordíttatni. Elírtam.
2012. júl. 20. 13:23
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha megkérlek egy pár soros választ a fenti levélre le tudnál nekem fordítani? Én mennék dolgozni ki de a nyelvtudásom még elég foghíjas amit tudnak de szeretnék válaszolni nekik.


Köszi

2012. júl. 20. 13:26
 7/10 webnyelv ***** válasza:

Egyértelműen fogalmaztál a kérdésben, én bonyolódtam bele.


És mi lenne a válasz szövege?

2012. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha meglesz átküldöm priviben és majd eldöntöd akarod e jó ? :)
2012. júl. 21. 18:42
 9/10 webnyelv ***** válasza:
Persze, küldjed csak!
2012. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi amint meglesz mit is szeretnék átküldöm.
2012. júl. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!