Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » ANGOL! Lefordítaná nekem...

ANGOL! Lefordítaná nekem valaki pontosan?

Figyelt kérdés

My phone did this when it died while using YouTube, 1.) remove sin card (use paper clip) 2.) keep it plugged in 3.) Hold lock and home till it flashes and turns off. (10 seconds) 4.) wait for 30 minutes, NO LESS! 5.) leave plugged in hold lock button (top) it will turn on 2 the apple. ~ I herd: Hold home button 5 sec. then plug in (did not work for me) also heard plug into itunes and reset your computer. I did not try this but seems to work for most.



Egy két mondatot nem tudok pontosan értelmezni segítene valaki?



2012. aug. 14. 20:40
 1/2 Multigod97 válasza:

A telefonom csinálta ezt miközben meghalt youtube nézés közben. 1) Távolítsd el a sim kártyát (-) 2)Hagyjad bedugva 3)Nyomjad egyszerre a Home gombot és a Kikapcs gombot amíg fel nem világít és kikapcsol (10 másodperc) 4) Várj 30 percet (nehogy kevesebbet) 5. Hagyd bedugva és nyomd a kikapcs gombot és ~át fog váltani applelé~ (vagy bekapcsol, nem tudtam ezt pontosan értelmezni). Vagypedig: Nyomd a Home gombot 5 masodpercig aztán dugd be (azt írja, hogy ez nem működött neki. Vagypedig "dugd be az itunesba majd indítsd újra a géped (ez működött neki.


Ha jó légyszí nyomd meg a a legjobb ujjat a kommentem mellett

2012. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, jó! köszönöm, bár nagy részét énis értettem, de az 5ös pont valahogy nem állt össze értelmesen nekem sem:S
2012. aug. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!