Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki megmondaná hogy milyen...

Valaki megmondaná hogy milyen angolt beszél? (lent van a video)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=PNmmiUD_0Kg Brit v Amerikai vagy esetleg valami más mert annyira érthetetlen meg furcsa, kb semmit nem értek belőle..

2012. aug. 15. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
amcsi
2012. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elején azt hittem brit angol akcentus, de utána észrevettem, hogy amerikai.

Szerintem van valami beszédhibája.

2012. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
USA. Nem tudom mond-e az a kifejezés valamit, hogy Jersey Shore, de szerintem az megmagyaráz mindent...
2012. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha tudom ismerem :D áá de én ezt már nem értem.. valami azt mondja a brit angol ilyen.. mint amit ő beszél.. hogy nem lehet érteni normálisan meg nem annyira artikulálnak, akkor most hogyvan?? ha ez amberikai és itt se lehet...
2012. aug. 15. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfi kanadai angolt beszél, a nő amerikait (említi is, hogy Long Island-i). A kanadai angol néhány jellegzetes eltéréstől eltekintve olyan, mint az amerikai, ezért a kettőt nehezebb egymástól megkülönböztetni, de a brittel egyiket sem lehet összetéveszteni.
2012. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem a brit tökre hasonlít ehez ahogy a csaj beszélt :O
2012. aug. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!