Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a következő mondat?...

Mit jelent a következő mondat? Objects in mirror are closer than they appear?

Figyelt kérdés
a kocsimnak amit most vettem ez van a visszapill. tükörre írva de nem tudom, hogy mit jelent mert én nem angolt tanultam és a fordító mindenfélét ír ki............
2012. aug. 25. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a gyökér amerikaiak miatt írják rá. A tárgyak a tükörben közelebbinek tűnnek, mint a valóságban.
2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy közelebb van a tükörben lévő objektum, mint ahogy látszik. Tehát a tükörben távolabbinak és kisebbnek tűnik.
2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%

A másodiknál a pont.

Pont az olyan gyökerek miatt írják rá, mint az első :D

2012. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyökér véletlenül fordítva írta! Az első vagyok.
2012. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Matefon2 válasza:

"The objects in the mirror are closer than they appear" = "A tükörben látható objektumok (tárgyak/dolgok) a valóságban közelebb vannak minthogy a tükörben megjelennek"

Vagyis a tükörben látható dolgok közelebb vannak, mint amit látni lehet. A valóságban közelebb vannak a tükörhöz, mint amit a tükörben látni lehet.

2017. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!