Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki jó angolos le tudná...

Valaki jó angolos le tudná ezt fordítani magyarra?

Figyelt kérdés

yo dont werry wut gang im in snitch azz fool i dont live in la i waz born in compton but moved wen i was one so dont worry about me and ok take dis da funny way but when u on the st and talk all that bs it aint funny gangs dont use hand signz they dress to their hood kolors no white ppl not blug or red rags this not no video game aight if u white stay outta compton or my hood dont worry where im frum


Read more: [link]



2012. aug. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ehhez nem egy jó angolos kell hanem egy nigger, de megpróbálkozom. Úgy nagyjából

:ne érdekeljen melyik bandában vagyok (az afrok bandákba verődnek, mint a san andreasban, hívjuk ezentúl gang-nek), nem comptomban élek, ott születtem, de elköltöztem, szóval emiatt ne aggódj, [itt nem értek fél sort] nem használnak kézjelzéseket, a csapatuk színeibe öltöznek (megintcsak mint a san andreasban :D ) például piros sálat vesznek fel, ez nem egy játék, ha fehér vagy ne menj be compton-ba és ne érdekeljen honnét vagyok.

ennyit bírtam kihámozni ebből a korántsem tiszta angolból. :D

2012. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2012. aug. 27. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

kiegészítem az első hozzászólót:

i dont live in la i waz born in compton but moved wen i was one

Nem L.A (Los angeles) ben élek, Compton (városrész) -ban születtem, de elköltöztünk mikor egy éves voltam.


so dont worry about me and ok take dis da funny way szóval ne aggódj miattam, és oké gondold viccesnek


but when u on the st and talk all that bs


de mikor az utcán vagy (st= street) és beszélsz (nah a bs nem tudom mi :D - megnéztem szleng szótárban a bullshit röviditése-legalábbis ide passzol-szarságokat)


it aint funny gangs dont use hand signz they dress to their hood kolors no white ppl not blug or red rags this not no video game aight if u white stay outta compton or my hood dont worry where im frum


nem viccesek (vagy nem viccelnek) a bandák nem használnak kézjeleket, a testvéreikhez öltöznek semmi fehérember


semmi blug (nah most a blugnak két jelentése van szleng szótár alapján, az egyik szerint semmit vagy mindent jelent, hogy össze zavarjon, a másik meg -nos nem tudom egy szóval leírni- nagy ronda lusta srác vagy csaj büdös koszos undok gettó személy)


vagy börös szőnyeg (vagy vörös rongy)

ez nem egy videó játék, minden rendben (aight=allrigth) ha fehér vagy, maradj távol Comptontól, vagy a "testvéreimet" nem érdekli honnan jöttem (szerintem jöttem, szleng szótári szavak (frum:zsidó, női nemiszerv, meg koktélt jelent) :D (bár szerintem inkább itt a nem érdekli majd hogy ki vagy lenne a jó dehát írt i'm-ot

2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah még néhány plusz: azz: hátsófertály emlegetése cenzúrázott verzioban :D
2012. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!