Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Franciául + olaszul beszélőktő...

Franciául + olaszul beszélőktől kérdem, lenti dal miről szól?

Figyelt kérdés

Ha valaki végig lefordítaná a szöveget, hálás lennék.

Köszönöm.


http://www.youtube.com/watch?v=zcF1QxCZdMM


2012. szept. 5. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Olaszul nem tudok de ez a francia (szerintem olaszul is ugyanazt énekli vagy hasonló jelentésű szöveget): Ez csak egy ugyanolyan történet mint sok ezer másik emberé, de én elmondom az enyémet (az én verzióm) ami különbözik. Azt hisszük az idővel tudunk felejteni, soha nem felejtünk el semmit, együtt élünk vele. Spanyol rész- Több életünk van de csak egy nagy szerelmes történet, amikor a szerelem elillan, soha nincs győztes. Ha mindent újra csinálhattunk volna, kitörölni a hibáinkat... Soha nem felejtünk el semmit, együtt élünk vele- Spanyol rész újból, viszont most mennem kell majd megírom a folytatását mikor visszajöttem, lehet hogy nem a legszebben fogalmatztam..csak szó szerint van
2013. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!