Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nem vagyok nagyon kezdő, de...

Nem vagyok nagyon kezdő, de nem tudok Szerbül beszélni. Mi lenne a legjobb megoldás a gyorsabb megtanulásához (Sok Válasz)?

Figyelt kérdés

most 10. be járok, és nem mondhatom azt, hogy tudok szerbül beszélni. Mi lehetne a megfelelő alkalom, hogy a szerb nyelv iránti tudásomat tudhassam fejleszteni. A legalapokat tudom. De a nyelvtanrészt, a sima szövegrészt még kellene tanulnom. nincs Online megfelelő tanitási módszer ingyen, ahol tudhatnák tanulni? Mert tényleg megszeretnék tanulni. Szerbiai- Szabadkai vagyok. Itt viszont nagyon is kell a Szerb tudás. Segitség, minél több tanáccsal lássatok el. Köszönöm előre is. :)


16/F


2012. szept. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem úgy lehetne a legjobban, hogy összebarátkozol egy szimpatikus korodbeli szerb sráccal/lánnyal... Aztán ha tud is magyarul megbeszélitek, hogy tanulni akarod a nyelvet, csak szerbül beszéljetek.

Vagy olyat is csinálhattok, hogy ő tanít téged szerbül, te pedig magyarul őt, gondolom a szerbek is hasznát veszik. A nyelvtani szabályokra meg azt mondom, menj be a legközelebbi könyvtárba, nem létezik, hogy ne legyen valami nyelvkönyv!!!

2012. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas, hogy ezt itt kérdezed! Vannak ingyen tanfolyamok, fizetős tanfolyamok, stb. Gondolom ha megkérdezed a suliba a szerb tanárodat kapásból tud neked sorolni ilyeneket. Szép, hogy meg akarsz tanulni, viszont ilyen idős korodra már tudnod kellene ha már Szabadkán élsz nem pedig valamelyik környező magyar faluban. Én is szabadkai vagyok igy pontosan tudom miről beszélek.
2012. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!