Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit kiált az ember a videon...

Mit kiált az ember a videon 4:24-kor?


2012. szept. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

À Paris! - Párizsért!


Tudod Marie Antoinette Habsburg hercegnő volt,de francia királyhoz ment feleségül. sokat költekezett magára s nem törődött a francia néppel,emiatt többször lázadoztak ellene. s ez látható a videón is.

2012. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm, majdnem... az À Paris nem azt jelenti, hogy "Párizsért", hanem azt, hogy "Párizsba". Lehet, az a jelenet látható a videóban, amikor a tömeg rákényszerítette a királyi családot, hogy Versailles-ból költözzenek át Párizsba. Ez a francia forradalom egyik jól ismert eseménye amúgy, az összes filmben is benne van.:)
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
feltételezhetően te még soha életedben nem tévedtél, így teljesen jogos az hogy úgy leugattál " hm majdnem ". Falnak megyek a hozzád hasonló beképzelt emberektől.
2012. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tévedtem már, de nem is kezdtem el hisztériázni, amikor helyreutasítottak. No meg nem adok választ olyan nyelvekről szóló kérdésekre, amelyekből még az elöljárószókat sem ismerem rendesen. Csak azért mondom, mert én meg az ilyen emberektől megyek falnak.
2012. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!