Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudnátok fordítani ezt a...

Le tudnátok fordítani ezt a szöveget? Angolról magyarra

Figyelt kérdés

Find light in the beautiful sea

I choose to be happy

You're a shooting star I see

A vision of ecstasy

When you hold me, I'm alive

I knew that we'd become one right away

A right away

At first sight I left the energy of sun rays

I saw the life inside your, eyes

Palms rise to the universe

As we moonshine and molly

Feel de warmth we'll never die


2012. okt. 11. 02:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Keresd a fényt a gyönyörű tengerben, a boldogsàgot vàlasztom, hullócsillag vagy, lâtom, az extâzis víziója, ha te tartasz élő vagyok, tudtam, hogy mi egyek leszünk, azonnal, azonnal,első làtãsra àtadtam/elhagytam a napsugarak energiàjàt, làttam benned az életet,szemeidben, a kezek(tenyerek) az univerzum felé emelkednek, ahogy ragyogunk( a moonshine -t nem hasznàljâk igeként) és molly( ilyen szó nincs a brit angolban), érezd a melegséget, sose halunk meg
2012. okt. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Ritka béna szöveg amúgy.
2012. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az első mondat az TALÁLJ fényt,nem keresd a fényt. A többi az nagyjából stimmel.
2012. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Értelmezés kérdése.
2012. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem értelmezés kérdése, a find azt jelenti, hogy talál, nem azt, hogy keres. Rosszul tudtad, van ilyen.
2012. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Find I. Tsi1. Megtalàl, meglel, ràtalàl, ràbukkan, felfedez 2. Megkeres, megérlelődik, megkérdez, megtudakol 3. Ugy talàl valamit 4 előteremt valamit, megszerez, megtérít(összeget), ellât, szleng: elcsór 5. Dönt, ítél 6. Felfog, megért 7. Odaèr(levél)

II.fn ezeket nem írom le, de elàrulom, hogy a legtöbb angol szót mem csak egyféleképp lehet fordítani , magyar meg nem mond olyat, h talàlj fényt

2012. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jaszóval te tudtad rosszul
2012. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Na, megint kioktat egy hobbi angoltanár:). Igen, van olyan jelentése is, de az első az, hogy talál. Most utánanéztem kicsit, hogy más minek fordította magyarul, érdekes, szinte mindenki találnak, egy helyen 'lásd meg a fényt', de sehol semmmi 'keresd a fényt vagy hasonló'.Rosszul fordítottad, előfordul, mással el is előszokott, velem is. Ahelyett hogy elismerted volna, mellébeszéltél, hogy értelmezés kérdése blabla. Inkább gyakorold az angolt, lehet, hogy máskor nem keversz össze két igét, aranyom:).
2012. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
*hogy máskor ne keverj össze két igét, aranyom:)
2012. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
És keresnek is lehet fordítani, nézd meg a szòtàrban. Bàr kiírtam azt a részt, szóval nyilvân vak vagy. Ahogy azt is leírtam, hogy a talàlj fényt nagyon magyartalan és ilyenkor vàltani kell
2012. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!