Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent oroszul a v aabsccs...

Maeglin kérdése:

Mit jelent oroszul a v aabsccse kifejezés?

Figyelt kérdés

Egy ismerősön írta nekem fonetikusan, de nem tudom mi lehet.

Talán a вообще? Csak akkor miért írta külön a v-t?



2012. dec. 8. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, вообще és ezek szerint ismered is, hogy ez az általában. Hogy miért írta külön, azt tőle kell megkérdezned. :)
2012. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Hat Oroszul a вообще az azt jelenti h вообще! De Magyarul meg azt jelenti h altalaban!
2012. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van meg kerdesed irj nekem ezek a majmok semmit nem tudnak de meg is pofaznak
2012. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg Magyarul írni! Aztán meg próbálj disztingválni! Nem a kocsmában vagy a primitív haverjaid körében! És gondolom arról nem hallottál még, hogy egy szónak több jelentése is van! És szövegkörnyezettől is függ a jelentése!
2012. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orosz vagy? nem! en pedig az vagyok tehat ennek szonak 2-jelentese van vobsse az semmilyen es amit a kerdezo irt az aabsccse az olyan meg nincs!
2012. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem orosz, de tagozatos oroszos! 5 éves koromtól 18 éves koromig emelt óraszambán tanultam a nyelvet!
2012. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en csak ugy tudtam meg tanulni a nyelvet hogy a haverookal csak oroszul beszeltunk kb 1-honap es perfect lettem
2012. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de én is orosz vagyok, és az a másik emberke nagyon nem jól mondja. :D

Írj privit, ott többet tudok segíteni :)

2013. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!