Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg tudok így tanulni angolul...

Meg tudok így tanulni angolul négy hónap alatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Teljesen nulláról kezdve meg tudok tanulni négy hónap alatt angolul, hogy napi 3-4-5 órát tanulok az alábbiak segítségével: eduverzum online ingyenes nyelvtanfolyam, öt perc angol és Gaál Ottó Kreatív angol, kezdő könyve, illetve néha megnézek egy-egy filmet magyar felirattal?

2013. márc. 25. 14:03
 1/6 anonim válasza:
Napi 4-5 óra? Állandóan angolt kéne hallgatnod, mindig és mindig hogy berögzüljön.
2013. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, a férjem 5 hónap alatt rakta le az angol középfokú nyelvvizsgát, ő előtte már tanult angolt, újrakezdőnek számított. Hozzáteszem, hogy nincs valami nagy nyelvérzéke, viszont iszonyú kitartó és szorgalmas. Szóval ő hétfőtől péntekig járt intenzív angolra napi 5-6 órákat, aztán hazajött, késő estig tanult. Vettünk ki a könyvtárból angol regényeket hanganyaggal együtt, a kiejtés miatt hallgatta és olvasta együtt. Iszonyú sokat tanult és épphogy meglett a nyelvvizsgája, de megcsinálta.

Szerintem szerencse is kellett hozzá, arról nem beszélve, hogy amilyen gyorsan megszerezte a tudást, szerintem olyan gyorsan felejtette is el. Arra jó volt, hogy levizsgázzon.

2013. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek hogy...Szerintem érdemesebb naponta kevesebb időt ráfordítani, viszont jobban bevésni az emlékezetbe, tehát nem a mennyiségre, hanem a minőségre törekedni.Mert nem sokat érsz vele, ha bemagolsz temérdek szöveget, aztán elfelejted.És mindig , két.három lecke után kicsit vissza kell kanyarodni ismételgetni.Én is itthon, magánszorgalomból tanulom.Nehéz, mert így könnyelmű néha az ember, kihagyok napokat és addig is felejtek.Jó, ha van, aki "hajt".
2013. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a kreatív angol könyv nagyon jó, ha fordítasz rá elég időt, akkor az működik. az 5 perc angolról szintén csak jót tudok mondani, a filmek pedig szerintem elengedhetetlenek, de jó módszer még a zenehallgatás is (de csak ha kiírod és lefordítod a szöveget, és megtanulod belőle a szavakat). ezek alapján reálisnak tartom a 4 hónapot napi 4 órával számolva. de ez azért függ attól is, hogy milyen a nyelvérzéked, és mennyire vagy szorgalmas.. amúgy mire kell a tudás ? csak nyelvvizsgára, vagy használni is szeretnéd ??
2013. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb milyen szintre szeretnel ennyi ido alatt ezel az erofeszitessel eljutni?
2013. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) erős alapszintet szeretnék elérni, amivel ki tudok menni Angliába bébiszitterkedni.
2013. márc. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!