Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok nekem angolról...

Lefordítanátok nekem angolról magyarra két mondatot?

Figyelt kérdés

"Rocky tries to convince CeCe and Logan to get along so that she and Logan can date. Logan finally agrees because he wants to date Rocky, but CeCe just can't do it."


Nagyon megköszönném! :)



2013. ápr. 9. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak kb. majd valaki aki jobban tud lefordítja. Így sem tiszta, kéne a szövegkörnyezet.


1. Rocky próbálja meggyőzni CeCet és Logant, hogy jöjjenek ki, hogy ő és Logan randizhassanak.


2. Logan végül belegyezik, mert akar randizni Rockyval, de CeCe nem tudja (megcsinálni?)

2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem ez nagyon jó fordítás! :)
2013. ápr. 9. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

If people with names like " CeCe" and "Logan" start dating, the whole world is in trouble.

What if they stay together and one day they multiply ? What kind of asinine name are they going to give their child ?

2013. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!