Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol nyelvű videó lefordítása...

Angol nyelvű videó lefordítása magyarra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne milyen lehetőségek vannak arra, hogyha egy angol ez esetben interjút szeretnék úgymond lefordítattni. Hol lehetne erre lehetőségem?

2013. máj. 6. 14:32
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a legegyszerűbb - ha te magad nem értesz angolul - megkérni egy angolul beszélő ismerősödet, hogy készítse el a fordítást. Nem tudom, hogy feliratozni, esetleg házilag hang-alámondani szeretnéd vagy csak magát az anyagot használnád fel... Én már készítettem videofordítást, amit utána feliratoztam, nem volt nehéz.


Hogy hivatalosan ki foglalkozik ilyesmivel, azt sajnos nem tudom, vagy hogy esetleg szánnál-e rá pénzt. De minden esetre én úgy gondolom, hogy a legegyszerűbb egy csoki vagy egy üveg bor fejében megkérned valakit, hogy írja le neked a szöveg fordítását.

2013. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod egyébként csak az információra van szükségem szóval semmi ilyen feliratozás vagy ilyenek :)
2013. máj. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!