Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a különbség a pedagógus és...

Mi a különbség a pedagógus és a tanító között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A pedagógus gyújtőfogalom.

Ide tartoznak a tanítók, tanárok, nevelők. Akik pedagógiával foglalkoznak.

2009. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor az általános iskolában tanítók is mondhatják, hogy pedagógusok? Nincs különbség?
2009. okt. 7. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónők is pedagógusok. Minden tanítónő pedagógus, de nem minden pedagógus tanítónő:)
2009. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondhatják, a pedagógus a tágabb fogalom, azon belül van óvodapedagógus (óvónő, óvóbácsi), tanító (alsó tagozatban, 6. osztályig taníthatnak), tanár (felső tagozat, középiskola, egyetem, főiskola), egyetemeken és főiskolákon vannak még fokozatok, és még biztos van, amit nem soroltam fel.
2009. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. okt. 7. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

És tudod, mi a különbség a pedagógus és a pedofil között?


A pedofil legalább szereti a gyerekeket. :P

2009. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam :D....kösz, aranyos vagy!:)
2009. okt. 13. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedagógus pontosan aztjelenti hogy gyerek nevelő! A pedofil meg igen, szereti a gyerekeket, pontosan ezt jelenti, gyerekbarát, a pedofil tévesen elterjed szó, e logika alapján a theofil aztjelentené hogy Istennek szexelő! A helyes szó a pederaszta, a Pedi(gyerek) és a Erosz(szerelem)!
2009. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a pedofil téves eredetű, de mára már állandósult. Ez van... Nyílván, az audiofil emberek sem zenére maszturbálnak. Bár, ki tudja, lehet, hogy az még egészségesebb lenne, mint amilyen kísérettel űzik manapság e tevékenységet...
2009. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!