Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudtok nekem olyan oldalakat...

Tudtok nekem olyan oldalakat ajánlani ahol tudnék japánul tanulni abc-vel, nyelvtannal együtt?

Figyelt kérdés
Szeretnék japánul tanulni, már kerestem tanulóanyagot hozzá de egy szót sem értek belőle,vagyis nem tudom hol kezdjem. Tudnátok olyan oldalt ajánlani ahol elsősorban az abc-t tudnám megtanulni azután a nyelvtan. Ha nem okoz gondot egy rövid tanmenetet is tudtok a ajánlani ? Előre is köszönöm, jővöbeni válaszolóknak :)!

2013. jún. 18. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia - arra nem gondoltál, hogy akkor már inkább tanárral tanulj? Ugyan az alap alapjainak megtanulására lehet neten is forrásokat tanulni (én is így kezdtem), de hamar be kellett látnom, hogy ha akarok egyről kettőre jutni, akkor inkább tanárral célszerű tanulni... Mit gondolsz?
2013. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom szerint tanár nélkül is lehet fejlődni.

Sikerült N3-as szintig eljutnom, és továbbra is egyedül tanulok. Ahol én kezdtem az a japán percek( [link] ezt ajánlom neked is. Itt az alapokat szépen el lehet sajátítani. Ha érdekel, írj rám és elküldöm neked azoknak az oldalaknak a listáját, amiket én használok.

2013. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok szerencset, en csak keveset tanultam japanul, de itt tudsz letolteni tananyagot, hanganyagot: uz-translations.net (Japanese menupont)
2013. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak : sajnos nincs lehetőségem , sem pénzem tanárra költeni.
2013. jún. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!