Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a videót, magyarra?

Figyelt kérdés

Ezt kéne lefordítani: http://www.youtube.com/watch?v=RzjFf8ywk3c

Valami ilyen formában örülnék a legjobban:

http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2013. júl. 2. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, videot nem tudok kesziteni, de itt a forditas:

Kepkockankent irom.


1.Az agressziv gunyolodas es megalazasok sora megoli a gyermekeinket.

Itt Olivia Penpraze, immar nyugodjek bekeben...


2. Nem nagyon megy nekem a bemutatkozas es nem is nagyon tudom hol kezdjem. Valahogy igy. A nevem Liv es szerintem atlagos, boldog kamasznak tunok.


3. Barcsak igy lenne! Szeretnek normalis es boldog lenni!


4. Nagyon jol elrejtem a gondjaimat. Tokeletes mumosoly van az arcomon heti 7 nap 24 oraban. Igy senki sem sejti, mennyit szenvedek legbelul.


5. Egyetlen baratom sem tudja mi bant. Mindenki bedol az al-mosolyomnak es mu-neveteseimnek. Azt hiszik minden RENDBEN van velem.


6. Szeretnem, ha most vegre megtudna az igazat mindenki. Nem birom tovabb titkolni. Lassuk tehat...


7. 2007 ota depresszioval kuzdok, 2008-ban elkezdtem onmagamat bantalmazni es tul voltam az otodik sikertelen ongyilkossagi kiserletemen. Tizedikes voltam es senki nem vett eszre semmit.


8. Koplaltam, nem ettem. 39 kilosan anorexiat allapitottak meg nalam. Szinten nem vettek eszre.


9. 2008 elejen a szemeim elott megjelent egy szellem-fele leny. Bree. O lett a legjobb baratom, habar nem valosagos leny.


10. 2009-ben kiestem a sulibol. Mindennap csak otthon voltam, sirtam es meg akartam halni. Nem emlekszem 2009-re egyaltalan. Nem emlekszem miert.


11. 2010-ben megprobaltam ujra iskolaba jarni, de a depresszio tul sok volt nekem. Nem birtam mar. Innentol kezdve komoly ongyilkossagi kiserleim voltak.


12. Megszamlalhatatlanul sokszor megprobaltam.


13. Itt egy maroknyi korhazi bileta tavalyrol.


14. Csak mert meg akartam olni magam es nem sikerult, nem jelenti, hogy gyenge vagy szanalomra melto vagyok. Es nem is igy akarok a figyelem kozeppontjaba kerulni.


15. Ha te is igy vagy vele, ez rad is vonatkozik. Te sem vagy egyik sem!


16. Eros vagy es bator es igerem, tul leszel rajta!


17. Paranoias lettem es erosen szorongok, panikolok. Rettegesben elek. Folyton aggodom, de nem birok ellene tenni, mint ahogy a hangok ellen sem, amiket mindig hallok...


18. A rosszakaroket. Gonoszak emberek, es amiota az eszemet tudom, el akarnak pusztitani es csak egyre rosszabbak lesznek. MAR NEM TUDOM, MIT TEGYEK!


19. Senki sem erti meg az oruletet!


20. Milyen nem szuno valotlan dolgokbol fakado felelemben elni, milyen amikor folyamatosan a hangokat hallod, sosem csendesednek, hiaba teszek barmit.


21. Milyen ez az egesz, masoknak el sem kepzelheto, hiszen nem is igaziak.


22. Pedig ezek gonosz dolgok. Hiaba csukom be a szemem, hiaba alszom, akkor sem tunnek el.


23. De en erzem oket. A fenyegetesuket. A kozelemben vannak, megerintenek, elkapnak, bantanak, meg akarnak olni.


24. De senki mas nem latja csendes gyilkosaimat. Olyan mintha egy remalomban elnek, amibol nem lehet felebredni.


25. Azt hiszem a legjobban igy lehet leirni az oruletet: ELO, LETEZO, ELEVEN REMALOM


26. Most mar csak azt szeretnem, ha vege lenne. Annyiszor voltam mar korhazban, terapian, mindenhol. Annyifelekeppen, nagyon probaltam boldog lenni, DE NEM MEGY, NEM BIROM TOVABB.


27. Nem tudok tobbe a mumosolyom moge rejtozni, tettetni, mintha jol lennek. Elmegyek...es eszre se fogjak venni.


28. 2008 ota minden majus elsejen megprobaltam az ongyilkossagot. Ez az ev mas lesz. Ezuttal sikerulni fog. Sajnalom.


29. Kerlek, ha elmebaj jeleit latod egy baratodon elhatalmasodni, BESZELJ VELE! Ez talan segit, ELETMENTO LEHET. Ezt uzenem azoknak is, akik rajtam nem segitettek.


30. Vajon honnan jottek a gondjaim? Hogy fajult idaig?Mivel erdemeltem ki?


31. Ezt en is sokat kerdezgettem magamtol, amig egy nap a pszichiaterem rakerdezett a gyerekkoromra es akkor egy csapasra vilagos lett.


32. GUNYOLODAS! - az aprocska megjegyzesek, a szurkalodasok nem hagytak nyugodni. A fajdalom notton nott minden tuske utan.


33. 'Ronda vagy, szanalmas, lusta, haszontalan, idiota, menj a francba, senki sem szeret, semmirekello, old mar meg magad, jobb lenne ha meghalnal'


34. Az ilyen megjegyzesek miatt vagyok depresszios, vagdosom a karomat, ezert hiszem hogy nem vagyok fontos, nem erdekelnek a bokok, sosem hittem el, hogy szep vagyok.


35. Ha valaha is ki akarsz gunyolni valakit, NE TEDD! A szavak oriasi fajdalmat okoznak, tonkreteszik az eletet es bele is lehet halni!


36. A gunyolodast meg kell allitani! Senki nem erdemli! Emberek, hagyjatok abba!


37. Koszonom, hogy megneztetek a videot es kerlek emlekezzetek ra, hogy nagyon szeretlek mindannyiotokat es nagyon sokan szeretnek titeket is! Az eletet szep es elni erdemes!

2013. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööööööööööööööööööööm:-*** <3
2013. júl. 3. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen. A jo cel erdekeben. :)
2013. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!