Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Vélemények: France-Europe-Expr...

Vélemények: France-Europe-Express? (előnyök-hátrányok) vagy Colores? (előnyei-hátrányai)

Figyelt kérdés
Sziasztok, el akarom kezdeni vagy a francia vagy a spanyol nyelvet és erre a 2 könyvre gondoltam és ezért kérem a véleményeteket.Arra gondolok,hogy írjátok le,hogy amikor tanultátok valamelyiket akkor mennyire volt érthető(letisztult), magántanulásra mennyire volt alkalmas? stb.. Válaszotokat előre is köszönöm.!:)

#francia #spanyol #France-Europe-Express
2013. okt. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőből tanultam, méghozzá teljesen egyedül, abszolút megfelelőek az önálló nyelvtanuláshoz.
2013. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És neked melyik ment könnyebben?(mármint a nyelv)
2013. okt. 17. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 4 évig tanultam a France-Euro-Expressből gimiben és eléggé untam belőle a tanulást, nem tetszett.
2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindkettő könnyen ment, de nekem amúgy is a nyelvtanulás a hobbim, meg most már a munkám is a nyelvekkel kapcsolatos.
2013. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, én most csak hobbiból fogom elkezdeni szerintem a spanyolt és aztán ki tudja még hova kerülök később,hátha használhatom is.
2013. okt. 17. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!