Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tudnám gyakorolni az...

Smilegirl7 kérdése:

Hogyan tudnám gyakorolni az olvasott szövegértést?

Figyelt kérdés
Érettségire készülök olaszból és az olvasott szövegértés megy a legnehezebben. Igyekszem bővíteni a szókincsemet, hátha úgy kicsit könnyebb lesz. Milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy jobban menjen?

2013. okt. 19. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress téged érdeklő témában, olasz nyelvű szövegeket és ezeket olvasd el, probáld értelmezni, kiszótárazni. De biztos vannak fent szövegértéses feladatokat olasz nyelven az inteneten. Probálj keresni.
2013. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, akkor ajánlom ezt a blogot: [link] :D én ezt szoktam olvasgatni, és mellette ott van angolul is a szöveg. nekem nagy segítség, mert az jobban megy. :)
2013. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :) angolul nem igazán tudok, de az olaszt sztem többnyire érteni fogom
2013. okt. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!