Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki a...

Lefordítaná nekem valaki a következő szöveget angolra? Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
Első nap az iskolát nagyon vártam és izgatott voltam.Már kíváncsi voltam az új osztálytársakra meg,hogy milyen is ez az iskola.Mikor beléptem az iskola kapuját kicsit megriadtam mivel mi voltunk a legkisebb.Megkerestem az osztályfőnököt aki elég mogorvának tűnt.Felvezetett minket az osztályba és elmondta,hogy mi vár ránk az elkövetkező években.Sorban érkeztek a tanárok akik nem olyanok voltak mint az általános iskolában.Az osztálytársaim közül csak 3 személyt ismertem.Szünetekben beszélgettem velük akik szimpatikusak voltak és kedvesek.Az első napom jó volt és tetszettek az osztálytársak is.
2013. okt. 23. 20:09
 1/1 anonim válasza:

First day I was waiting for going to school and I was really excited. I was really curious about the new classmates and about this school.

When I walked through the school gate, I was a bit scared because we were the smallest ones. I looked for the form-master who seemed really rude. He (vagy she) led us into the classroom and told us what we can expect in the next years.

The teachers kept coming and they weren't like the teachers in primary school. I only knew three of my classmates. In the breaks I talked to them because they seemed likeable and kind people. My first day was good and I also liked my classmates. :)

2013. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!