Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol vagy német? Menjek,...

Dianaaaaa kérdése:

Angol vagy német? Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy már vagy 5 éve angolt tanulok. Régen jól ment, de új tanárt kaptunk, akivel semmit nem csináltunk, a mostanival pedig... még rosszabb a helyzet. 10.-es vagyok, már elkezdődött az év, és nemsokára kis érettségi. Arra gondoltam átmennék Németre, mivel akár unokatestvérem is tudna benne segíteni... De nem tudom lehetséges-e, és azt sem, hogy meg-e éri... Szerintetek átmenjek ha tudok, vagy maradjak angolon, hátha javul a helyzetem?
2013. nov. 14. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A menekülés nem megoldás. Egyszer a csak munka elnyeri jutalmát ha nem adjuk fel. A kitartás fontos. Gondolj bele: angol szívás.(amúgy nem az de most a te szemszögedből nézem a dolgokat)a német nyelven meg se tudsz szólalni. főleg ha most kis érettségi előtt mész át jól megszívod. Ez csak az én személyes véleményem. (ráadásul az angol világnyelv). De ettől még lehet jobb lenne neked a német. (ezt csak akkor tudnám megmondani ha ismernélek téged, a tanárod, a németeseket, hogy milyen az a szörnyű angol tanár a képességeidet stb..)
2013. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!