Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leforditana nekem valaki ezt...

Leforditana nekem valaki ezt a szoveget angolra legyszives?

Figyelt kérdés

Az en eletemben a legnagyobb hos a dr v.a. aki o a gyerekklinikan dolgozik sebeszkent. Ugy gondolom hogy ehhez a munkahoz rendkivuli feleloseg batorsag es turelem kell.Felnezek ra hogy eleteket ment meg. Gondoskodassal turelemmel odafigyelessel koveti betegei felepuleset. Mindig ott segit ahol tud. Egyik evben az ev doktorava is valasztottak.

az autobalesetem soran is o mutott engem es eveken at o kezelt. Az eletemet mentette meg amiert orokre halas leszek neki


2013. dec. 1. 19:30
 1/3 Whitzerai válasza:

[link]


ha meg nem megy:


[link]

2013. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

For me the biggest hero is dr v.a. (fogalmam sincs hogy ffi vagy nő, úgy irom mintha férfi lenne szóval he, nem értem miért lett volna olyan nehéz kiírni a keresztnevet..)

who works as a surgeon at a children's clinic. I believe that it takes a lot of courage, patience and responsibility to do this work. I adore him because he saves lifes. He seeks the revoceration of his patients with care and patience. He always helps where he can. He was chosen as the doctor of the year once. When I had my car crash he was the one who treated me. I will be grateful forever to him for saving my life.

2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon koszonom mind kettotoknek
2013. dec. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!