Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A francia nem egy undorító nyelv?

A francia nem egy undorító nyelv?

Figyelt kérdés
Olyan undorító az egész, főleg a szavak hangzása. Ettol még a német is sokkal szebb

2013. dec. 8. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kérdésed lényege? Tudni szeretnél valamit, vagy csak megerősíteni a saját gondolatodat? Felesleges kérdés, ízlések és pofonok.
2013. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pl aki tanulja az miert dont mellette vagy akinek tetszik annak mi tetszik benne? aki emellett dont miert nem mondjuk spanyol mellett dont ami egyszerubb es szebb is?
2013. dec. 8. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a franciát, tudván, hogy kelta gyökerei is vannak.


Például ebben a számban is nagyon jó hallani:

https://www.youtube.com/watch?v=brDIY1S7Y9Y

2013. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy baromi hulyen megfogalmazott kerdes.

Szamomra nem egy szep nyelv, de izlesek es pofonok. Beszelek angolul, nemetul, finnul es esztul, de pl a nemetet kizarolag azert tanultam meg, mert a szamomra szukseges szakirodalom nagy resze nemet, igy praktikus, hogy magamnak le tudom forditani. Viszont az eszt es a finn nekem nagyon tetszik, gyonyoru a hangzasa, a kovetkezo nyelv pedig a sved lesz, ami szinten nagyon tetszik.

2013. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a franciát, de ki vagy te, hogy megmondd, milyen nyelvet nem kéne tanulni? Mindenki saját maga választ, én speciel spanyolul sem tanulnék.
2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem egészen értem, hogy lehet egy nép nyelve "undorító"???
2013. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hozzád hasonló külföldiek nevezik a magyart mekegő nyelvnek.Nézd csak meg,minden második szavunk "e"-re végződik.


Minden nyelvnek megvannak a kiborító tulajdonságai (hangzás,ragozás,rendhagyók) de egyik sem undorító.

2013. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

""e"-re végződik"


Akarom írni:"e"-t tartalmaz.

2013. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a német tetszik a legjobban, utána a holland, és a francia. Na puff nekem meg a spanyol meg az olasz nem tetszik, csak nagy szükség esetén tanulnám meg őket. Ez egy szubjektív dolog, ez van. Más ismerőseim meg a németet utálják, a hosszú szavak meg mássalhangzók miatt. Én meg pont emiatt szeretem, és a tiszta logikája miatt.
2013. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kini :)) ***** válasza:
De. Szerintem is borzalmas. A többi latinos nyelv sokkal szebb :)
2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!