Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Erős középfokú angol tudással...

Erős középfokú angol tudással megérné kimenni íroszágba 2-3 hónapra (többi lennt)?

Figyelt kérdés
Az angol tudásom erős középfokú, és most adódott egy lehetőség hogy kimenjek egész nyárra (a szóbeli érettségik után pár nappal)egy rokonomhoz írországba. Ő több mint 10 éve dolgozik ott és mondta hogy kimehetek hozzá, ha akarok. Szerintetek érdemes lenne nyelvtudás szempontjából? Mennyit feljődne az angolom? Előre is köszi a válaszokat. :)
2013. dec. 24. 04:07
 1/5 anonim válasza:
menj ki! ilyen tudassal mindenkepp megeri. Ha pedig hazajossz valszleg le fogsz tudni nyelvvizsgazni(mar ha nincs)
2013. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen lehetőséget kár lenne kihagyni, sokat segít.

De ne lepődj meg és ne érezd rosszul magad, ha esetleg az elején nem értenél semmit. Az írek mocsok rondán beszélik az angolt.

2013. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki.
2013. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezekszerint mindenképp érdemes. :)

Az első válaszolónak: A nyelvvizsgám már március óta megvan (84%) sőt előrehozottan érettségiztem is köszépszinten (95%), már csak egy emelt érettségi van hátra május - júniusban. :)

2013. dec. 24. 13:20
 5/5 TejfölJóska válasza:
Én nem úgy mondanám, hogy mocsok rondán beszélik az angolt. Sőt! A fellengzős, affektáló, tipikus angol kiejtést sokkal kevésbé bírom mint az írek elferdített, kissé "parasztos" angolját. Ugyanakkor az tény, hogy elsőre nem sokat érteni belőle. De ebbe belejön az ember. Szóval: én ki nem hagynám!
2013. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!