Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen német dialektus van...

Milyen német dialektus van ezen a cetlin?

Figyelt kérdés

Szóval Bécsből jöttem haza egy Münchenből jövő vonattal, németet tanultam is meg minden, azt hittem, hogy a legtöbb dialektussal germán nyelvel és szlenggel találkoztam, de ez a cetli igen igen zavarba hozott, valami ilyesmi volt ráírva:

"Hi Sanra, I weis nit warum aber i wollt motz allem Danke sagen für die Sciane Zeit mit ehi als beste Freudin! I hab total übersa...ek mit allem tut ma volle leid! Wollt mu dasses wisch Viel Glüch no!:) Anna<3"


Valaki nem tudja mi ez? bajor v vmi??



2014. febr. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább sváb. De lehet osztrák is.
2014. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Evele123 ***** válasza:

Így a bajorok beszélnek.


Az eleje német-németül: "Hi Sandra, Ich weiß nicht, warum aber ich wollte (Motz = ???) allem Danke sagen für die schöne Zeit mit euch als beste Freundin!

Ich habe total (übersa---en????) mit allem ???? Leid. Az utolsó mondat sem tiszta, és sok szerencsét kíván a végén. Ha nagyon érdekel, regisztrálj be a gutefrage.net oldalra és kérdezd meg a germánokat...


Üdv. Evele

2014. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy frank-Hochdeutsch keverék!
2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hi Sandra, Ich weiß nicht, warum aber ich wollte trotz allem Danke sagen für die schöne Zeit mit euch als beste Freundin!

Ich habe total übertrieben mit allem, tut mir voll Leid.

Wollte nur, dass du es weißt. Viel Glück no/ja!:) Anna<3"

2014. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!