Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki jó angolos tudna segíteni?

Valaki jó angolos tudna segíteni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9d8SzG4FPyM

Ennek a számnak érdekelne hogy mi a szövege vagy hogy egyáltalán mi ez a rózsa tetoválás és ennek jelentése. Csak angolul találtam meg a szöveget de abból meg nem sokat értek...

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2014. márc. 12. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
vannak fordító programok amik segítségedre lehetnek, ha nagyon érdekel, szánj rá időt. Ha így sem érted, hogy áll össze valószínűleg azért van, mert olyan információk vannak mögötte, amik ismerete nélkül, ez érthetetlen plusz vannak olyan kifejezések melyeknek csak angolul van értelmük. Azért nem adtam "igazi" segítséget, mert ennyi idő nincs erre napok kellenek, többször átgondolni, átértelmezni.
2014. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Arról szól, h az illető készített egy rózsa tetoválást a szerelme nevével,és arról énekel h mit jelent neki ez a tetkó meg a szerelme. Nem a rózsás tetkókról beszél általában,hanem a saját érzéseiről. Amúgy baromi giccses. Ha többre vagy kíváncsi, írd be a google fordítóba,mert sztem itt senki nem fog egy fél oldalas szöveget lefordítani neked.
2014. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már fordító programokhoz nyúlni csak elég "érdekes" eredmények születtek... :) De azért köszi a segítséget!
2014. márc. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!