Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a crippin' szó...

Mit jelent a crippin' szó magyarul?

Figyelt kérdés

Egy dalszövegben hallottam ezt a szót de nem tudom a magyar megfelelőjét. A Google nem érti, mivel ez amolyan amcsi szleng szó. Az egész mondat így szól:

"I ain't tripping, I ain't crippin', but I'm blue mirror."


Valaki körül tudná írni? Vagy esetleg egy szóban leírná? Az még jobb lenne.



2014. márc. 22. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ciripő'ni! :D
2014. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Crying and tripping at the same time.
2014. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Magyarul akartad.

Elesni es sirni ugyanabban az idoben.

2014. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Ha már beregisztráltál ide meg veszed a fáradtságot is és beírsz nekem próbálva ezzel segíteni akkor írj vagy jót vagy inkább semmit. A humorod számomra értékelhetetlen. Gondolom minden komolyabb dologhoz így állsz hozzá. Szóval kösz a semmit, de tényleg!


A másodiknak: I understood the whole sentence except the above-mentioned word - crippin' -

I'm sure you misunderstood me and my question. You should read it once again but more attentively. De köszi szépen azért a segíteni akarást!


A harmadiknak:

Kérdezés előtt Én rákerestem a szó angol jelentésére, csak nem tudtam megfogalmazni magamban a szó magyar megfelelőjét. A mellékelt weboldalakon teljesen máshogy van megfogalmazva, de az 1. webét helyesebbnek, pontosabbnak vélem. (Háromból végre egy ember, aki először olvas, értelmez, és csak azután ír.) Esetleg valami ötlet? Köszi.

1. [link]

2. [link]

2014. márc. 22. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
2-es es 3-as valaszolo ugyanaz, en vagyok. Nem tudok egy magyar szot adni ra, sajnalom.
2014. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Ha bárki tudná vagy tudna tippeket még mondani, azt megköszönném.
2014. márc. 22. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a rap szoveget, igy mar erthetobb nekem. Itt a tripping leesest jelentene, depresszioval, a "blue mirror" I'm feeling blue, lent erzem magam, szomoru vagyok stb? stb. Lehet hogy az egy magyar szo a 'rinyalni" lenne?
2014. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
26%

Hát

Tudtommal a crip az egy los angelesi néger bűn banda,akik kékben vannak....nem tudom mennyi köze van az egésznek

I Aint Crippin'

Nem vagyok Crippin

Vagy valami ilyesmi :D

2014. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!