Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megtenne valaki szepen kerem,...

Megtenne valaki szepen kerem, hogy leforditja az alabbi szoveget angolra? Nagyon halas lennek, elso sorban a nyelvtan miatt erdekel.

Figyelt kérdés
Azt allitottak, hogy egy hazug vagyok amikor azt mondtem nekik, hogy nem ismerem az uj szabalyokat, fejleszteseket ugyanis nehany oraval ezelott 1740ben voltam

2014. márc. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
És magyarra?
2014. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves toled, megteszi az angol is:)
2014. márc. 24. 22:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves toled, de beerem az angollal :)
2014. márc. 24. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiraly:D
2014. márc. 24. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy lehetséges változat:


I was predicated to be a liar when I told them not to know the latest rules, developments, namely I had been in 1740 some hours before.

2014. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
They've insisted that I am a liar when I told them I don't know the new rules, recent developments since I have been living in 1740 just a few hours before.
2014. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
They claimed I was a liar when I told them I didn't know the new rules and developments since I had been in 1740 a few hours before that.
2014. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!