Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul a felelés,...

Hogy van angolul a felelés, feleltetés (iskolában)? Milyen szót vagy kifejezést használnak rá?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Asking questions - ez a legjobb, ui. nincs erre kifejezés.
2014. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Verbal test vagy exam.
2014. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
oral test
2014. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt esetleg tudjátok, hogy miért nincs rá szavuk? Ott nem szokás feleltetni?
2014. ápr. 4. 20:29
 5/9 anonim válasza:
86%
Ahogy mondod! Ott mindig írásban felelnek és soha nem szóban. Ezért nincs szavuk sem rá. Szerintem még lehet azt mondani, hogy presentation, de amit előttem leírtak azok is tökéletesek voltak. :)
2014. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a presentation azert nem megfelelo, mert arra keszulunk, es altalaban hosszabb mint egy hirtelen feleltetes. Talan meg a random oral test lenne jo. Azert random mert olyan szuro feleltetes, tehat a tanar akarkit kihivhat.
2014. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 norbi2010 ***** válasza:
34%
Előttem lévő, azért ha valaki bemondaná azt hogy random oral test, biztos elkezdenének röhögni, főleg ha a többi diák is bent van. :D
2014. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Elozo,

Akkor pl. a fogorvosnal is rohognel, ha oral examination-re mesz?

Vagy, random breath testing van az uton?

Ne magyarul gondolkozz, mikor angolul beszelsz.

Amugy, tenyleg nincs ra csak egy szo.

Akkor legyen random verbal test/exam, igy is funny?

2014. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 norbi2010 ***** válasza:
61%
Előző, nem azt írtam hogy én röhögnék rajta, viszont a mai fiatalokat elnézve pl. az USA-ban, 100% hogy lenne olyan aki felnevet ezen. Bár mindegy is, jöhet erre a válaszra is a minusz.
2014. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!