Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megtennétek, hogy a következő...

Megtennétek, hogy a következő szöveget lefordítanátok ANGOLRA?

Figyelt kérdés

Aki követi a legelejétől a blogom az tudhatja ,hogy anno ezt az oldalt eléggé amatőr módon hoztam létre , és Panka nagyon sokat segített benne. Neki köszönhetek minden szebb dolgot a blog külsejében. Panka szintúgy blogger, nagyon JÓ blogger! Gyönyörűek a képek, a témák tökéletesek , a szövegek olyan Pankásak ( kedves, aranyos, megértő stb..) ! Ha van kedvetek nézzetek be hozzá ->


Nagyon megköszönném! :))


2014. ápr. 20. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nem, akkor nem kellene írni...-.- ! :DD
2014. ápr. 20. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Those who have been following my blog from the (very) beginning may know that I created this site in quite an unprofessional way, and Panka helped me a lot in doing my blog (in boosting my blog). All credits go to her concerning the fancy parts of my site. Panka is a blogger just like me, a very GOOD blogger. Her images are beautiful, the topics are perfect, the texts are so Panka-like (nice, cute, broadminded etc...)! If you feel like it, have a look at her blog.
2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,hogy lefordítottad<333 nagyon örülök neki ,hogy segítettél. Megkérdezhetem,hogy te voltál az a lány aki már korábban is segített nekem? ( a másiknál is megköszöntem , és mondtad ,hogy nagyon jól esett neked .) Te vagy az ? Vagy más vagy?:)) DE TÉNYLEG KÖSZÖNÖM<333 puszii
2014. ápr. 20. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a másik nem tudom, hogy melyik a másik kérdés, de szoktam segíteni a fordításokban. Viszont megköszönni nem szoktam a köszönömöt, csak nyugtázom magamban.
2014. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ohh értem. Köszi ,hogy válaszoltál. NAGYON SOKAT SEGÍTETTÉL! Nagyon bunkó dolog lenne ha megkérnélek ,hogy a következő szöveget is lefordítsd angolra? (ezzel szeretném méh kiegészíteni). ez lenne az ->



Régebben nem igazán voltam szoknyás típus , de most már egyre jobban megtetszett ezért be is szereztem 1-et. Nekem nagyon tetszik. Nem volt kérdés ,hogy most ezt a darabot fogom bemutatni nektek! Rózsaszín pöttyös pólóval , hintós nyaklánccal és fekete magassarkúval párosítottam.

2014. ápr. 20. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
I didn't use to be a skirty type, but reently I've got to like it, so I bought one. I really like it. It was obvious that I was gonna present this piece to you. I matched it with a pink spotted T-shirt, a necklace with a carriage, and with black pumps.
2014. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM:))
2014. ápr. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!