Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan írnátok angolul?

Hogyan írnátok angolul?

Figyelt kérdés
Szombat reggel el szoktam menni egy ismerősömhöz, ott vagyok 1-2 órát. Aztán busszal kimegyek a nagymamámhoz és az unokatesóimhoz. Velük sokat játszom, a mamával meg sokat beszélgetek, és segítek neki a főzésben. Általában húslevest csinálunk. Ebéd után mindig kimegyünk a kertbe. Van egy kutyája Cuki aki imád engem. Vele is sokat törődöm. Este megyek csak haza, de néha ott alszom.
2014. máj. 21. 15:00
 1/4 anonim válasza:
100%
"I usually go to visit a friend on Saturdays, I spend about couple of hours there, then take the bus to my grandmother and cousins. I play a lot with my cousins and help my granny with the cooking. We usually make stock soup. After lunch we always go out to the garden. She has a cute dog who adores me. ( she has a dog, called Cuki, who adores me). I also look after her often. I go home evening, but sometimes I stay there overnight." Valószínü nem 100- ig tökéletes, de én így írnám.
2014. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:))
2014. máj. 21. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Vele is sokat törődöm. I take care of her a lot too.
2014. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szombat reggel el szoktam menni egy ismerősömhöz


In saturday mornings I usually go to an acquaintance of mine

2014. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!