Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a Bálint angol megfelelője?

Mi a Bálint angol megfelelője?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a Valentin, de ha külföldre megyek csak úgy mint Valentin esetleg Bálint hívhatom magam?

2014. szept. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Külföldön is Bálintnak fognak hívni, attól, hogy átléped a határt, még nem változik a neved
2014. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
No Bajner, no party! :)
2014. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha külföldre költözök megváltoztatható ott a nevem valami angol névre?
2014. szept. 21. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, angol nyelvteruleten deed poll altal megvaltoztathatod a neved, csekeny osszegert. Viszont hivatalos helyen, papirokon, mindig fel kell majd tuntetned a Balint neved, mint "a.k.a."
2014. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd csak Bálintnak a nevedet. Voltam kint 3.5 hónapot melózni. Lászlóként mutatkoztam be, de mondtam hogy ennek az angol megfelelője a Leslie, de nem szólítottak így. Ahogy ők ejtették: Lazlo voltam.
2014. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:
A "Balint" teljesen kiejthető angol beszélő számára, nem úgy mint némely magyar név. Én nem változtatnék.
2014. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valentine
2014. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!