Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szeretnek olyan linket ahol...

Szeretnek olyan linket ahol török nyelvköyvet tölthetek le / török-magyar / vagy olyan Youtube linket ha van amin török nyelvleckek vannak kezdöknek?

Figyelt kérdés
İlletve török-magyar szotar linkje is erdekelne,valamint olyan online letölthetö könyvlinkek melyek a török kulturaval foglalkoznak, esetleg regeny... röviden minden Törökorszaggal kapcsolatos dolog erdekelne.

2014. szept. 29. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt letölthető könyvek is vannak:


[link]



Ide regisztrálj, aztán letölthetsz leckéket hanganyaggal; van youtube oldaluk is:


[link]


Annyi a hátrányuk, hogy angol nyelvűek.

A youtube-on vannak török nyelvű sorozatok, pl. Muhteşem Yüzyıl, Binbir Gece, Aşk-ı Memnu, Ezel.

2014. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm itt elek,nezem a Szulejmant törökül a linkeket köszönöm szepen neked :)
2014. szept. 29. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

szia Bosphorus, én vagyok, aki ígyekezett segíteni neked vízumügyben :)


Add meg priviben az e-mail címed, és küldök anyagot. Egyébként összefutottunk már egy másik kérdésnél is. Én vagyok a jogi fordító, szóval, ha bármiben elakadsz a nyelvtanulás közben, csak szólj! :)


Nehogy bárki azt mondja, hogy a külföldi magyarok nem tartanak össze! :)

2014. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
İgy van összetartanak :)
2014. okt. 1. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!