Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnál ajánlani egy német...

Tudnál ajánlani egy német nyelv oktató programot?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek nyevoktató progamot amit le tudok tölteni,ugyan is nem rég költözem Németországba és szeretnék meg tanulni beszélni,sok mindent találtam de nem azt amit keresek tudok már szavakat de szeretnék mindent a kezdéstöl az alapokig társalgási szinten meg tanulni...de nem fizetös oldalakat a neten nem is virusos programot ha nem valami normálisat ami segit nekem és a gépemen van..

2014. okt. 2. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Duolingo.

Az ugyan nem a gépeden van, hanem internetes alkalmazás, de hatékony és népszerû. Az egyetlen probléma az lehet, hogy magyar-német tanfolyam még nincsen, viszont van ha angolul már valamennyire tudsz, felveheted az angol-németet. Egyébként ezzel talán még jobban is jársz: nagyon hasznos dolog idegen nyelven tanulni egy idegen nyelvet, tapasztalatból mondom.

Szótanulásra még az ANKI-t tudom javasolni. Itt a szókártyákat magadnak készítheted el, de ha megadsz egy e-mailcímet akár én is elküldhetek neked egy pár száz szavas szólistát, amit a tanítványaimnak írtam. (Nem igazán alapszavak, csak összedobtam valamit, hogy a nyáron se unatkozzanak.)

2014. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!