Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Motivációs levelet kellene...

Motivációs levelet kellene írnom. Egy jó angolos le tudná ezt nekem fordítani? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

I’m pleased to be writing to you today regarding my application for the nursing position advertised on (Website Name). I believe my qualifications and experience make me an ideal candidate for this job.

I have a Master’s Degree in nursing and 8+ years of proven experience effectively and efficiently managing both patients and staff. I am an extremely organised, calm, and patient professional with excellent healthcare skills. I have a passion for providing quality care to patients, and the necessary leadership skills to inspire other staff members to strive to provide above standard levels of service.

In my present role as registered nurse at Virginia Veteran’s Hospital, I am tasked with evaluating the medical conditions of up to 20 patients daily, and developing and directing a rotational system to manage the care of patients and otherwise coordinate workforce management. During this time I’ve been recognized as a dedicated, ambitious, and reliable person who has the ability to work without supervision.

In addition, my four years of of experience as an Assistant Nurse at Corlinas Medical Centre helped me realize and implement clinical duties I learned during the course of my education. While employed there, I was commended for proficiently handling difficult situations with patients and their family members.

I believe a relationship with your company would be mutually beneficial, as I am seeking a challenging work environment where I can utilize my skills to the fullest extent. I look forward to hearing from you, and would love to explain my skills further during an interview. Please find a detailed account of my work history in the attached resume.



2014. okt. 10. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy írok neked ma illetően a kérelmet az ápolási helyzet hirdetett (honlap neve). Azt hiszem, a képesítések és tapasztalat, hogy nekem az ideális jelölt erre a feladatra.

Van egy mesterképzésre ápolási és 8+ éves igazolt tapasztalattal eredményes és hatékony kezelése a betegek és a személyzet. Én egy rendkívül szervezett, nyugodt és türelmes szakember kiváló egészségügyi ismeretek. Van egy szenvedély, hogy minőségi ellátást a betegek, és a szükséges vezetői képességek, hogy inspirálja a személyzet többi tagját, hogy arra törekszünk, hogy átlagon felüli szintű szolgáltatást.

Az én jelenlegi szerepe regisztrált nővér Virginia Veteran Kórházban, én megbízott értékeli a betegségben, akár 20 beteg naponta, fejlesztése és irányítása a rotációs rendszert a betegek ellátásának és egyébként koordináta munkaerő-gazdálkodás. Ez idő alatt már elismert, elkötelezett, ambiciózus és megbízható személy, aki képes a munkavégzésre.

Ezen kívül, az én négy éves tapasztalattal, mint egy asszisztens nővér a Corlinas Medical Centre segített felismerni és végrehajtani klinikai feladatait tanultam során az oktatás. Míg ott foglalkoztatott, én dicséretet szakszerű kezelése nehéz helyzeteket a betegek és családtagjaik számára.

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat a cég lenne a kölcsönösen előnyös, mivel én keresek egy kihívásokkal teli munkakörnyezetet, ahol tudja használni a készség, hogy a legteljesebb mértékben. Alig várom, hogy a tárgyaláson meg, és szeretném megmagyarázni tudásomat tovább egy interjú során. Talál egy részletes beszámolót a munkám történelem a csatolt önéletrajz.

2014. okt. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!