Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Vannak itt akik perfektek...

Vannak itt akik perfektek angolból? Mert egy kis közös agyalással nyerhetünk 10000 dollárt! (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy dal egy Trick Trick nevű előadótól, aki kiadott egy számot ami angolul van, viszont a szótagok kicsit össze vannak kutyulva benne. De értelmes, angol szöveg egyébként. Aki lefordítja (sima angolra) annak megígér a szám elején 10ezer dollárt.


Ha nem is nyerjük meg a pénzt akkor is milyen poén lenne már, ha magyar fejtené meg először (még senkinek nem sikerült eddig) olyan érzés lenne, mint mikor Szentgyörgy feltalálta a c-vitamint. :D


https://www.youtube.com/watch?v=qhJT5T8nmR0&index=41&list=LL..


Ez a dal, nekem van egykét ötletem, hogy mi mit jelenthet, de várom a tieiteket először. :D A szótagokra kell figyelni, mert azokkal babrált valamit.



2014. okt. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első feladat, hogy leírod a hangokat betűkké egy hangelemző program segítéségvel.

Utána lehet mit elemezni....

2014. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. ZTalk

2. Pootie Tang Slang

3. Pig Latin/Back-slack


Utolso resze:"If you figure it out I'll bring the 10 thousand myself"


Amugy ne erolkodj, tobb eve fent van.



Last part "If you figure it out i'll bring the 10 thousand myself" So he comes in the mail :D:D:D:D:D:D:D? Idiot

2014. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg tudod mondani hol van fennt mert szívesen elolvasnám de én nem találtam sehol.
2014. okt. 21. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A te linkeden, youtube-on van fenn, a hozzaszolasoknal. Elso hozzaszolas 5 eve volt, masik tobb mint ket eve.
2014. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A videót 2008. dec. 15-én töltötték fel a youtube-ra :D Nem baj, szórakozásnak jó.
2014. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!