Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol keressek nyelvcserét...

Hol keressek nyelvcserét Budapesten? Angolt tanítanék, és cserébe németet (később oroszt) tanulnék.

Figyelt kérdés
Több helyen próbálkoztam találni valakit, aki rendszeresen ráér, és angolt tanulna, tanításért cserébe, de még az erre kitalált honlapokon is lagymatag az érdeklődés. Angoltanár végzettségem van, 10 éve tanítok, de felvennék még egy nyelvet, csak készpénzem nincs rá...

2014. nov. 14. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megfejtés: túl sok az angoltanár, és túl sokan tudnak angolul. Arra mindenki rágyúr már középsuliban, mert tudják hogy fontos.


Én tudok németül.. kint éltem Ausztriában, és 11 évig tanultam a nyelvet. Ha gondolod segítek neked. Persze, mint mindent, ezt is csak magadtól tudod megtanulni.

2014. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm.

És mint mondom, angol tanítást tudok cserében felkínálni Budapesten :)

2014. nov. 15. 13:00
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!