Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki 1 olyan angol fordítót...

Valaki 1 olyan angol fordítót ami a mondatokat is helyesen fordít?

Figyelt kérdés

#xd1234
2014. dec. 2. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ilyen sajnos nem létezik. A fordítókba nem lehet nyelvtant is beletáplálni, azt még nem találták fel. Csak a szavakat fordítják tükörfordítással.

Tudunk segíteni valamiben?

2014. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Háth ő az van hogy angol bol bukás ra állok és 1 szöveget kell nekem leforditani 1 db 5ért

Ha leforditandád az nagyon nagy szivesség lenne

2014. dec. 2. 18:23
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Remlélem, megbuksz. Nem csak lusta vagy, de csalsz is. Ahelyett, hogy ha már a fordítót használod, legalább a fáradságot veszed, hogy józan paraszti ésszel kijavítod a hibákat, amiket a fordító vét.
2014. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a typical British home there are two parents and one, two or there children. Nowadays divorce is common in a single-parent family, or in a family with a step-parent and step brothers and sisters.

Most people live in a house with a small garden. In the big cities and in Scotland, a lot of people live in flats. Nowadays more and more people live in flats and more people live alone than before.


People in Britain move house a lot. Many people don't live in town where they grew up, because they move to another place to go to university and and to get jobs.This means that people often live a long way from their grandparents or aunts and uncles.

a lot of young people leave home between the ages of 18 and 25 when they go to university, get a job or get married. They often share a flat or house with some friends.

Old people dont' normally live in the same house as their children

and grandchildren. They usually

live in their own house or flat,

or in an old people's home.

About halfthe families in Britain

have got a pet.Cats are the most

common pets. but dogs, fish

hamster and birds are also popular.

2014. dec. 2. 18:43
 5/15 anonim válasza:
Ne itt csináltasd az angolházid. Tanulj meg angolul. Az egyik legeslegfontosabb, ténylegesen mindennapokban, mindenki által használt tantárgy, amit középiskoláig tanítanak. Tanuld meg.
2014. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát ne haragudj, ez olyan pofonegyszerű szöveg, hogy szerintem mentőövként kaptad. Ha lefordítod, és ide beírod, kijavítom, de rögtön felismerem, ha fordítóval csináltad.
2014. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tudod megcsinálni, sőt hozzá se tudsz/akarsz kezdeni, akkor meg is érdemled a bukást. De komolyan.
2014. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
90%
Most nem azért, de én EGY másodpercig sem tanultam angolt sosem, de mégis értem az egész szöveget. Szerintem itt már nem a lustasággal van a baj.
2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, gyerünk, kapd össze magad, egy kicsit még itt vagyok, tényleg kijavítom, ha lefordítod. Jó hangulatban vagyok.
2014. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 chtt ***** válasza:

Aha, Project English. Én is fel szoktam adni, csak nem jegyre. Nyomd be nyugodtan a gugli fordítóba, ha már ilyen kétségbeejtően nem tudsz mit kezdeni az angol nem tudásoddal, és utána a kapott szöveget kezdd el csiszolgatni. Én is itt leszek még egy ideig. Látod, sokan és szívesen segítünk, szóval hajrá!

Amúgy kizárt dolog, hogy másfél, majd' két hónappal félévzárás előtt bukással fenyegessenek, és ezen az egy fordításon múljék a jegyed. (Ráadásul a tanárok többsége a közhiedelemmel ellentétben nem hülye; ha egyes vagy és most beadsz egy ötös fordítást...:)

2014. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!