Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok ezt a két...

Lefordítanátok ezt a két mondatot oroszra?

Figyelt kérdés
Ezt a képet (csatoltam) egy iskolásoknak szóló orosz nyelvtankönyvben találtam. Szerintem elég furcsa, ezért szeretném megosztani a ... oldalon a saját nevemmel.

2014. dec. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Эта картина (я приложенную), я нашел его в российской грамматики книге , звучащей для учеников.

Ожоги согласно мне странный, я хотел бы разделить его из-за этого... на стороне мое собственное имя.

2014. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyenge az orosztudásom és néhány karakter helyett számokat írt ki.
2014. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 chtt ***** válasza:

Эту картинку (смотри приложение) я нашёл (ha fiú vagy)/я нашла (ha lány vagy) в одной русской грамматике для школьных. По-моему она довольно странна и поэтому я хотел(а) бы делить её на сайте »...«"


(Etu kartyinku - szmotri prilozsenyije - ja nasol/ja nasla v odnoj russzkoj grammatyike dlja skolnih. Po-moemu ona dovolna sztranna i poetomu ja hotyel(a) bi gyelity jijo na szajtye "..." - mert hogy a cirill betűk nagy eséllyel nem mind jelennek meg -- remélhetőleg tudsz annyira oroszul, hogy behelyettesítsd a krikszkrakszokat.)

2014. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Эту картинку (в приложении) я нашел/нашла в учебнике по грамматике для школьников. Мне кажется достаточно странной, поэтому хотелось бы поделиться ей на странице ... под моём именем.
2014. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chtt ***** válasza:

Ja, a "nevemet" lefelejtettem. :)

- под моим именем (pod moim imenyem)- i és nem jo, egyébként teljesen jó a négyesé is, szóval mindegy melyiket választod, kedves kérdező.

2014. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) természetesen tudok annyira oroszul, hogy behelyettesítsem a karaktereket, sőt lehet még írok is hozzá, ez főként ellenőrzésnek kellett.
2014. dec. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!