Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segitene valaki lefórditani...

Segitene valaki lefórditani egy szöveget németre?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem az állatokat és a közelükben akartam lenni. Mikor kicsi voltam egyszer kiránduni mentünk. Láttam két kóbór kutyát ahogy játszanak és mindenhová követik egymást. Sajnos az egyiket elütötte egy autó a szemem láttára. A másik kutyus odament hozzá és lefeküdt. Én sirni kezdtem. Nem tudtam segiteni. Akkor tudtam, hogy segiteni akarok az állatokon. Ezutá bárki kérdezte mindig azt válaszoltam hogy állatorvos leszek. Nagyon örülök hogy beteljesült ez a gyerekkori álmom. Szeretem az egyetemet, mindig örömmel megyek oda, és tudom hogy minden amit most tanulok hasznomra válik majd a késöbbiekben. Főleg az anatómia tetszik amiből ebben a félévben a csontokat, izmokat vettük . Ezen kivül nagyon szeretem a kémiát és mindenféle biológiát.Ha befejezem az egyetemet akkor majd egy kabinetben vagy klinikában szeretnék dolgozni.

( Nem google translates forditast szeretnek hanem aki tenyleg tud nemetul) Elore is koszi



2014. dec. 16. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2014. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Helló.


Rámész a webforditás oldalra és ott két-három részletben,lefordítja neked. 500 karaktert lehet egyszerre.

2014. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magyar érettségin hogy mentél át?
2014. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ich habe immer die Tiere geliebt, und wollte in der Nähe von ihnen sein. Wir sind wandern gegangen, als ich noch ein Kind war. Ich habe zwei heimlose/ frei herumlaufene Hünde spielen und folgen einandem gesehen. Leider wurde der eine von ihnen vor meinen Augen von einem Auto überfahren. Das andere Hündchen ging zu dem Toten und legte sich neben ihn. Ich begann zu weinen. Ich konnte nicht helfen. Dann ist es mir eingefallen, dass ich den Tieren helfen will. Nach diesem Fall, wenn jemand mich fragte, was ich beruflich werden will, antwortete ich ihnen, dass ich Tierarzt sein möchte. Ich freue mich, dass einer meiner alten Träume erfüllt wurde. Ich mag die Uni und ich gehe immer gern dahin, um etwas zu lernen, und ich weiss, es lohnt sich später. Mir gefällt am meisten die Anatomie. Ich lerne darin in diesem Semester über die Knochen und Muskeln. Auserdem mag ich noch sehr die Chemie und Biologie. Wenn ich mit der Uni fertig bin, möchte ich in einer Klinik oder in einem Kabinett arbeiten.
2014. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elég fura a szöveg, de tessék. Ezt anyanyelvi nézte át, szóval nyugodtan használhatod. A végén mi az a kabinet? Magyarul sem látom értelmét.


Ich habe Tiere schon immer geliebt und wollte in ihrer Nähe sein. Als ich klein war, haben wir einen Ausflug gemacht. Ich habe zwei streunende Hunde gesehen, die miteinander gespielt und einander überall gefolgt sind. Leider wurde einer vor meinen Augen überfahren. Der andere Hund ist zu ihm gegangen und hat sich hingelegt. Mir sind die Tränen gekommen. Ich konnte nicht helfen. Damals wurde mir bewusst, dass ich Tieren helfen möchte. Danach, wann immer mich jemand gefragt hat, anwortete ich, dass ich Tierarzt werden möchte. Ich bin sehr froh, dass mein Kindheitstraum wahr geworden ist. Ich mag die Uni, gehe gerne hin und weiss, dass alles, was ich da lerne, in der Zukunft nützlich sein wird. Besonders mag ich Anatomie, wo wir in diesem Semester die Knochen und die Muskeln lernen. Ausserdem mag ich Chemie und alles, was mit Biologie zu tun hat. Wenn ich mit der Uni fertig bin, möchte ich in einem Kabinett oder einer Klinik arbeiten.

2014. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok különbség nincs a kettő között talán a második ügyesebben lett megfogalmazva.
2014. dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok különbség nincs, csak apró hibákat ejtettél, de nagyvonalakban jó a tiéd is. Attól függ, mire kell. Ha házi feladat, akkor bele fog javítgatni a tanár jó párszor.
2014. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!