Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy lenne a következő szöveg...

Hogy lenne a következő szöveg német nyelven?

Figyelt kérdés

A nyári vakációban a családommal elutaztunk Franciaországba. Három napot töltöttünk ott. Első napon meglátogattunk az Eifel-tornyot. Második napon elmentünk kempingezni. A kempingező helyen egy táblára a következő szabályok voltak kiirva: (Ezt én kiegészitem)

Nagyon jól telt.

A harmadik napon haza mentünk. Nagyon jól éreztem ott magam, és remélem, hogy még visszamegyünk oda.



Ezt kellene leforditani. Nem baj ha 100% - ban nem helyes, de közepesnél jobb kéne legyen.

Előre is köszönöm!



2015. máj. 16. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Während des Sommerurlaubs bin ich mit meiner Familie nach Frankreich gereist. Wir haben da 3 Tage verbracht. Am ersten tag haben wir uns den Eiffel-Turm. Am zweiten Tag waren wir campen. Im Camping gab es einen Schild mit den folgenden Regeln:

...


Ich fand es sehr schön. Am dritten Tag sind wir nach Hause gefahren. Ich habe es richtig genossen, und ich hoffe, dass wir eines Tages mal wieder dorthin fahren.


Ennek 100%-osnak kéne lennie, de ha tanárnak kell és ismer, akkor lehet, hogy nem hiszi el, hogy te írtad.

2015. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Im Sommerurlaub verreiste ich und meine Familie nach Frankreich. Wir verbrachten dort drei Tage.

Am ersten Tag sahen wir uns den Eiffel-Turm an.

Am zweiten Tag waren wir campen. AUf dem Campingplatz gab es ein Schild mit den folgenden Regeln:


Es war eine schöne Zeit. Am dritten Tag fuhren wir

nach Hause. Ich habe mich dort richtig wohl gefühlt,

und ich hoffe, dass wir irgendwann wieder dorthin

fahren

2015. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!