Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Aki tud albánul le tudná...

 1/2 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Albánul nem tudok, de van egy ötletem, próbáld meg beleírni a google.translater-be a dalszövegeket, a két nyelv albán és angol legyen,tehát bal oldal a fordítandó nyelv albán a jobb, amire lefordítja a fordítóprogram az angol, mert albán-magyart nem hiszem hogy fogsz találni rajta, meg lehet azt is próbálni,de ha mégsem lenne, akkor az angol, mint közvetítőnyelv nem rossz, az a legjobban kidolgozott nyelv nemcsak a google fordítóban. Ezután, ha tudsz angolul már nincs problémád, ha nem, akkor beírod az angol szöveget megint a fordítóba, angolról magyarra és kijön egy szöveg. A google nyelvtanilag nem mindig helyes fordításokat ad, de a szavak általában stimmelnek,fogalmad lesz róla, hogy miről szólnak a dalok.Természetesen javítani és stilizálni kell a google által lefordított szövegeket, nem lehet kritika nélkül elfogadni. Minden jót Neked Veronika
2015. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) a google forditóba beírtam már.angol-albán és magyar-albán verzióban is egészben illetve csak szavakkal is de egyikkel se voltam 100%ig megelégedve mivel voltak szavak amiket nem jól forditott le és magyarositva ha valaki tud albánul úgy gondoltam szebben le tudja forditani nekem :(
2015. jún. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!