Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segitene valaki 4-5 mondat...

Segitene valaki 4-5 mondat helyessegenek az ellenorzeseben? Kerem!

Figyelt kérdés

Udv!Jovo heten Nemetorszagba utazom,es a nemet nem megy valami jol,alapszinten,s jelezni szeretnem a fonokomnek,hogy jovo heten erkezem meg.Az alabbi mondatokat en irtam,es szeretnem ha valaki segitene es kijavitana a hibakat.Elore is koszonom.Eloszor leiroma magyar valtozatot,hogy lehessen tudni,mit is akartam megfogalmazni.Kerem segitsen valaki!Szoval "Szeretnem jelezni,hogy jovo heten erkezem.Mivel meg nem talaltam buszjaratot nem tudom pontosan,hogy meik nap,de pentekig biztosan megerkezem,es pentektol tudok dolgozni.Van egy kerdesem.Abban az esetben,ha a Bufeben csak napi 6-7 orat dolgozhatok,kaphatnak e ez mellett mas munkat is a hotelban,pl szobak takaritasat." es NEMETUL ezt irtam " ich möchte bezeichnen dass ich ankommen am nächste woche.

Weiss ich noch nicht punktlich dass welche tag.

Weil ich habe noch nicht Auto / Bus gefunden.Ab Freiag ich kann die Arbeit beginnen.

Ich habe eine Frage.Wenn ich kann im Bufe nur 6-7 Stunde arbeiten ,kann ich andere Arbeit erhalten zu?zum Beispiel :zimmermadchen,or etwas..

ezt kellene kijavitani.

Elore is koszonom.


2015. jún. 25. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
"Szeretnem jelezni,hogy jovo heten erkezem.Mivel meg nem talaltam buszjaratot nem tudom pontosan,hogy meik nap,de pentekig biztosan megerkezem,es pentektol tudok dolgozni.Van egy kerdesem.Abban az esetben,ha a Bufeben csak napi 6-7 orat dolgozhatok,kaphatnak e ez mellett mas munkat is a hotelban,pl szobak takaritasat." Ich möchte Sie darüber informieren, dass ich nächste Woche ankomme. Da ich noch keine Busverbindung gefunden habe, kann ich nicht genau wissen, an welchem Tag ich kommen kann. Aber am spätesten am Freitag bin ich da, und dann kann ich mit der Arbeit beginnen. Ich hätte eine Frage. Könnte ich eventuell noch eine zuzügliche Arbeit im Hotel bekommen, falls ich im Büfett nur 6 bis 7 Stunden arbeiten sollte, z.B. in den Zimmern aufräumen oder Ahnliches?"
2015. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!