Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná ezt a szöveget...

Valaki le tudná ezt a szöveget fordítani törökre? ^^

Figyelt kérdés

Van egy régi török ismerősöm, neki szeretnék videóüzenetet küldeni a következő szöveggel:


"Szia xy! Remélem nem rabolom az idődet ezzel a videóval, ha mégis akkor bocsánat. Annyit szeretnék mondani, hogy örülök, hogy megismertelek téged illetve az egész török csapatot. Én egy nagyon csinos, okos és kedves lánynak tartalak téged. Eléggé megbántam, hogy nem beszélgettem veled többet Orfűn és remélem, találkozunk még az életben hogy bepótolhassuk ezt. Remélem sikerült egy kicsit feldobnom a napodat. Nagyon hiányzol. Szia!" (elköszönésnek)


Lehetőleg török betűkkel :)

Előre is köszönöm :3



2015. júl. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul.

Érted, ugye?.... Nagyon hiányzol - mindezt lehet írni angolul is. Ezzel nem vágódsz be jobban. És NEM ezzel veheted le a lábáról.

2015. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból angolul szoktunk beszélgetni néha ezért szeretnék egy kis újat :)
2015. júl. 2. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nem fair. Más tollával ékeskedni nem illik azaz más tudásával. Vagy akkor kezdd el tanulni a nyelvet, na az lesz az igazi áttörés a kapcsolatotokban. És nagyon-nagyon nagy baj, ha már fel kell dobni egy kapcsolatot, amikor még közötök sincs egymáshoz. HIVATALOSAN.
2015. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kislány...
2023. jún. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!