Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki megtanítana spanyolul?

Valaki megtanítana spanyolul?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kevesen tudnak spanyolul, de nem tudom, hol keresni a tanárt/tanárnőt. Mindenki lecsúfol meg minden.. De ha 1szer az interneten nem megy?? Minden olyan szavakat tudsz meg az internetről amiket ritkán használsz! Most vegyük úgy, hogy ezt az egész szöveget spanyolul írjam.. Aki perfect tud spanyolul, szoljon kérlek titeket, játék is jó lesz:)

2015. aug. 1. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Magyarul nem akarsz megtanulni? Jó pénzért szívesen megtanítalak.
2015. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti valaki majd totál ingyen fog nekiállni tanítani. Keress ingyenes oktatást, nagy ritkán találni.
2015. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első commentelő, mennyit kérnél? De nem baj ha későn/később adom meg?
2015. aug. 2. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
De baj, mert nekem nem később kell lakbért fizetnem meg kaját vennem, hanem most :D
2015. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, megtanítalak magyarul és németül, fizetségként taníts meg lováriul.

Vicceltem, csak igazi nyelveket tanulok.

2015. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem beszelnek kevesen spanyolul. Bar elobb a magyart kellene elsajatitanod.
2015. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!